Chcielibyśmy zaprezentować państwu markę produktów dla gołębi Tauben Medik.

Produkty stworzone przez Tauben Medik zostały opracowane przez zespół hodowców, lekarzy weterynarii , technologów żywienia, oraz zespół naukowo badawczy firmy Bio Point.

To właśnie dzięki wsparciu firmy Bio Point jego wsparciu technologicznemu i finansowemu było możliwe opracowanie produktów najwyższej klasy światowej.

Firma BioPoint od 10 lat jest producentem i dystrybutorem preparatów dla wszystkich gatunków zwierząt. Jej wieloletnie doświadczenia w żywieniu i leczeniu zwierząt oraz stała współpraca z ośrodkami naukowymi i wyspecjalizowanymi lekarzami weterynarii sprawiła, że BioPoint stał się czołowym Polskim dostawcą suplementów żywieniowych dla zwierząt.

Jako jedyni w Polsce, zyskaliśmy uznanie lekarzy i hodowców w 20 krajach na świecie. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, a zarazem motywacja do dalszych poszukiwań skutecznych rozwiązań terapeutycznych dla zwierząt.

Skuteczność preparatów Tauben Medik jest wynikiem starannej polityki jakości na wszystkich etapach produkcji. Począwszy od wybrania odpowiedniej jakości surowców, przez zastosowanie najnowszych technologii, aż po sprawdzone w praktyce oryginalne receptury. Dokładamy również największej staranności do właściwego magazynowania oraz dystrybucji produktów, aby droga jaką muszą przebyć z hali produkcyjnej do ostatecznego odbiorcy, była bezpieczna i możliwie krótka oraz gwarantowała najwyższą skuteczność i jakość naszych preparatów dla zwierząt.

Dla zapewnienia maksymalnego efektu terapeutycznego naszych produktów ich receptura została przetestowane na wielu gołębnikach z którymi współpracowaliśmy w trakcie testów, przed ich wprowadzeniem do produkcji

Do produkcji naszych preparatów stosujemy najnowocześniejszą technologię ALL IN

Technologia ALL IN to nowe dzieło firmy BioPoint, dzięki któremu możemy zaprezentować Państwu zupełnie nową jakość preparatów naszej firmy.

Dzięki naszej nowej technologii możemy osiągnąć niedostępne do tej pory koncentracje substancji aktywnych używanych w naszych preparatach dzięki czemu 1 litr naszego preparatu zawiera ilość substancji aktywnych taką jak 2,5 litra preparatu produkowanego przy zastosowaniu tradycyjnych metod produkcyjnych.

Dodatkową zaletą naszej nowej technologii ALL IN jest bardzo duża redukcja zawartości zarówno nośnika jak substancji nieaktywnych zawartych surowcach stosowanych do produkcji naszych preparatów. Dzięki temu do naszych produktów trafiają tylko czyste aktywne substancje które mają bezpośredni wpływ na działanie naszych preparatów. Daje nam to pewność że nasze preparaty mają najwyższą jakość i skuteczność na rynku.

Inne preparaty na rynku są rozcieńczane nasze preparaty dzięki technologi ALL INN są maksymalnie skoncentrowane, pomimo to nasze produkty zachowują bardzo korzystny stosunek ceny do jakości.

Tauben Medik daje do dyspozycji hodowców produkt najwyższej klasy za rozsądne pieniądze.